Kalwaria Zebrzydowska Adres : Https://cp-personal.com/pl/oferty-pracy.html#!overview , Concept plus Cena : Proszę o kontakt 505865179 Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - Praca dla STUDENTÓW!

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko

BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Firma, dla której rekrutujemy, jest jednym z liderów w dziedzinie centrów logistycznych w Europie, posiadając 178 siedzib w 15 krajach. Od pięciu pokoleń zajmuje się skutecznie usprawnianiem procesów logistycznych dopasowanych do rosnących wymagań klientów.

Już dziś możesz zostać jej częścią!

Miejsce pracy Burgwedel koło Hannoveru

Zakres obowiązków:

Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów

Skanowanie towarów

Inwentaryzacja

Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:

Różnorodny zakres obowiązków

Nowoczesne miejsce pracy

Wynagrodzenie w wysokości 10,15 euro brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ

Studenci są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne

Komfortowe zakwaterowanie

Wymagania:

Gotowości do pracy zmianowej

Sprawnego zapamiętywania liczb

Samodzielności, dokładności

Zdolności do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole

Doświadczenie na podobnym stanowisku

Prawo jazdy mile widziane

Concept Plus Sp. z o. o.

Biuro Lublin

ul. 3 Maja 7/ Lok.1

20-078 Lublin

+48 81 440 0971

kp@cp-personal.com

Numer ogłoszenia : 10907
Liczba odsłon: 6, dzisiaj0