08.08.2021
08.08.2021

Kalwaria Zebrzydowska , Gość Cena : Proszę o kontakt 577901944 Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Elektryk- Praca w Niemczech, wysokie wynagrodzenie!!

Szukasz pracy za granicą?  Już nie musisz!

Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech.

Oferujemy:

•atrakcyjna stawka godzinowa

•niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

•24 dni urlopu

•zakwaterowanie w prywatnych pensjonatach nie dalej niż 20km od miejsca pracy

•koszty ubezpieczenia oraz zakwaterowania pokrywane przez pracodawcę

Wymagania:

•znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

•kwalifikacje w zawodzie elektryka

•doświadczenie zawodowe jako elektryk(minimum kilkuletnie)

•ukończona szkoła w zawodzie elektryka

•dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Zakres obowiązków:

•wszelkie prace związane z zawodem elektryka

•elektryka budowlana

Jesteś zainteresowany?

Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:

Magdalena tel: +48 577 901 944, zadzwoń lub napisz sms o treści ,,elektryk” – oddzwonię!

Możesz mi także napisać swoje CV na adres: rekrutacja@klaverteam.com

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisko Elektryk