08.08.2021
08.08.2021

Kalwaria Zebrzydowska , Gość Cena : Proszę o kontakt Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Praca na szklarni z papryką/pomidorami/ścinka ogórków Holandia !

Jeśli szukasz pracy w Holandii świetnie trafiłeś!

Obecnie poszukujemy osób do pracy jako:

PRACOWNIK szklarni - praca w okolicach Steenbergen/Ternauzen/De Lier/Westland

Zakres obowiązków:

- ścinka, zbiór papryki

- sortowanie, pakownie, etykietowanie

Wymagania:

- zaangażowanie w powierzone obowiązki

- pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego

- mile widziane prawo jazdy ( możliwość korzystania z auta firmowego dla celów prywatnych !!)

Co oferujemy:

-możliwość dłuższej współpracy

-zakwaterowanie, dojazd do pracy, a także ubezpieczenie

-opiekę polskojęzycznego koordynatora

- atrakcyjna stawka godzinowa

- extra płatne nadgodziny oraz extra bonusy na pracę ponad normę !

- legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

Skontaktuj się z mną telefonicznie lub mailowo:

Kamila:

tel: +48 570 901 414

work@klaverteam.com

Mamy też inne fajne oferty w Holandii !

Karina:

tel: +48 570 901 913

praca@klaverteam.com

Dominika:

tel: +48 570 901 033

job@klaverteam.com

Izabela:

tel: +48 731 901 913

job2@klaverteam.com

Oferty w Niemczech -- > Magdalena tel: +48 577 901 944

Zapraszam również do kontaktu na Skype, WhatsApp !!

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )